Registreeruge Agnes Krausi juurde isiklikule nõustamisele

( Eranõustamise hind on 60 EUR/90 min)

Частная консультация психолога Агнес Краус

Agnes Kraus on 20-aastase staažiga psühholoog, NLP meister, paljude koolituste autor, kes teab, kuidas saada õnnelikuks isiklikus elus, laste kasvatamises ja muudes suhetes. Proua Kraus on neurolingvistilise programmeerimise meister, tal on üle 20 aasta pidevat praktikat.

Nii mõnigi on küsinud iseendalt: „Milleks käia erapsühhoterapeudi või –psühholoogi juures?“

Tegelikult võib põhjusi olla palju. Minskis on erapsühholoogid tänapäeval üha populaarsemaks muutunud. See on seotud sellega, et meie elu on täis üllatusi ja stressi, millega iseseisvalt toime tulla pole pahatihti sugugi kerge. Kui tunnete, et miski on elus viltu, tekkinud on pereprobleemid, soovite muutusi, kuid ei tea, mis suunas liikuda, siis on psühholoogi eranõustamine teile lihtsalt hädavajalik.

Juhtiv psühholoog Agnes Kraus aitab teil mis tahes elumuutusega toime tulla, saavutada hingelise tasakaalu ja meelerahu. Agnes Kraus räägib, et kasutab töös paljude valdkondade teadmisi, kuid põhiline on gestalt-lähenemine. On ju iga inimene ainulaadne, mistõttu on ainulaadsed ka olukorrad, millesse ta satub. Mis on vastuvõetav ühele kliendile, ei pruugi teisele üldse sobida.

Registreerimine

Hostings